MINIMALAC PEVACA: Eriksen BOMBOM doneo tri velika boda Totenhemu protiv Brajtona! (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Totenhema pobedili su večeras na svom terenu Brajton sa 1:0, dok su Votford i Sautempton igrali nerešeno 1:1 u utakmicama Premijer lige.

Totenhem je u zaostaloj utakmici 33. kola u potpunosti nadigrao Brajton, ali je tek u 89. minutu preko Kristijana Eriksena došao do pobede.

Ekipa Maurisija Poketina uputila je čak 29 udaraca ka golu Brajtona, medjutim, sve do samog kraja nije uspela da slomi otpor rivala.

Totenhem posle večerašnje pobede i 35 utakmica zauzima treće mesto sa 70 bodova, dok je Brajton 17. sa 34.

Sautempton je u na gostovanju protiv Votforda bio nadomak pobede, s obzirom na to da su vodili od prvog minuta pogotkom Šejna Longa.

Votford je ipak u 90. minutu preko Andrea Greja došao do izjednačenja, pa je tako zaostala utakmica 31. kola završena bez pobednika.

Sautempton je 16. sa 37 bodova, dok je Votford sedmi sa 50.