GOLEADA PRIPALA JORGANDŽIJAMA: Atletiko savladao Valensiju i odložio slavlje Barseloni! (VIDEO)

primera

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su danas na svom terenu Valensiju sa 3:2 u 34. kolu španske Primere.

"Jorgandžije" su trijumfom nad "slepim miševima" odložili proslavu titule fudbalera Barselone, pošto su ostali na devet bodova zaostatka četiri kola pre kraja šampionata.

Domaćin je poveo golom Alvara Morate u devetom minutu, da bi Valensija izjednačila preko Kevina Gameira u 36.

Atletiko je do novog vodjstva stigao u 49. minutu, a ovaj put strelac je bio Antoan Grizman. Valensija je još jednom uspela da dodje do izjednačenja golom Danijela Pareha u 77. minutu iz jedanaesterca.

Pobedu ekipi Dijega Simeonea doneo je Anhel Korea u 81. minutu.

Atletiko je drugi na tabeli Primere sa 71 bodom, dok je Valensija peta sa 52.