TRI PENALA LUČANIMA ZA TREĆE MESTO: Skok Mladosti posle pobede nad Vojvodinom! (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Mladosti pobedili su danas na svom terenu ekipu Vojvodine sa 3:1, u utakmici 33. kola Super lige Srbije.

Ekipa iz Lučana je treća na tabeli domaćeg šampionata sa 32 boda, dok je Vojvodina osma sa 20.

Mladost je golovima Aleksandra Pejovića sa penala u 30. i 48. minutu povela sa 2:0, da bi u 57. minutu već bilo 3:0 nakon pogotka Vladimira Radivojevića.

Vojvodina je do kraja meča ublažila poraz golom Bojana Matića u 76. minutu sa bele tačke.

Fudbaleri Napretka su na svom terenu slavili protiv Proletera sa 2:0. Golove za pobednički tim postigli su Enver Alivodić u 17. i Miloš Zukanović u 90. minutu.

Napredak je šesti na tabeli sa 27 bodova, dok je Proleter sedmi sa pet bodova manje.

U mečevima plej-auta, Bačka je u Subotici slavila protiv Spartaka sa 1:0, Zemun je ubedljivo pobedio Mačvu u gostima sa 5:1, dok su mečevi Voždovac - Rad i Radnik - Dinamo završeni 1:1.

Spartak je prvi na tabeli plej-auta sa 23 boda, Voždovac i Radnik imaju dva boda manje, Mačva je četvrta sa 20 bodova, a Bačka peta sa 18.

Na dnu tabele su Rad (15 bodova), Dinamo (14) i Zemun (14).

(Beta, Foto: Starsport)