NEJMAR TABADŽIJA: Slavni Brazilac posle poraza u Kupu Francuske izgubio živce i UDARIO NAVIJAČA! (VIDEO)

POLUDEO

Fudbaleri Rena osvojili su Kup Francuske pobedom u finalu protiv Pari Sen Žermena posle penala, a prva zvezda Parižana i najskuplji fudbaler sveta Nejmar bio je vidno nervozan.

Njegova nervoza je kulminirala dok se išao ka svlačionici.

Tu je došlo do košakanja sa jednim navijačem koji je na kraju primio udarac.

Pogledajte:

U čudesnom meču na stadionu "Francuska" posle 90 minuta bilo je 2:2, u produžetku nije bilo golova, a Ren je bio bolji u penal seriji - 6:5.

Nejmar je prvi put bio starter u timu Tomasa Tuhela posle oporavka od povrede i odmah je pokazao koliko je nedostajao "svecima" - u 13. minutu je iz kornera asistirao Daniju Alvešu za golčinu iz voleja, a u 21. se i sam na maestralan način upisao u strelce.

Ali to nije bilo dovoljno i za konačan trijumf.