IZ 1 U 2 PONOVO! Radnički Niš savladao Porleter posle preokreta, het-trik Haskića!

superliga

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su večeras u gostima Proleter sa 3:2 u prvoj utakmici 34. kola Super lige Srbije.

Nišlije su do trijumfa došli posle preokreta, a pre svega zahvaljujući raspoloženom Nerminu Haskiću koji je postigao tri gola.

Proleter ja na stadionu "Karadjordje" poveo pogotkom Srdjana Vujaklije u 31. minutu, da bi Haskić svoj prvi gol postigao u 50. za 1:1.

Samo četiri minuta kasnije Haskić je doneo preokret Radničkom, ali je Proleter preko Nemanje Čovića u 61. izjednačio.

Radnički je pobedu overio u 71. minutu, a Haskić je tako kompletirao het-trik.

Nišlije su druge na tabeli Super lige Srbije sa 45 bodova, dok je Proleter sedmi sa 22.