ŠOK ZA LIVERPUL! Mohamed Salah na nosilima iznet sa terena! Navijači se hvatali za glavu! (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaler Liverpula Mohamed Salah doživeo je tešku povredu u 70. minutu utakmice sa Njukaslom pri rezultatu 2:2.

Egipćanin se posle jednog centaršuta sudario sa golmanom Njukasla Dubravkom, pao na zemlju i uhvatio se za glavu. Osim njega, za glavu su se uhavtili i navijači Liverupla.

Na teren je odmah uletela medicinska ekipa i iznela Salaha sa terena. Umesto njega je ušao u igru Divok Origi koji je nekoliko minuta kasnije postigao gol za vođstvo, a kasnije će se ispostaviti i pobedu Lverpula.

Težina i vrsta povrede još nisu poznati, ali se odmah nagađa da je za popularnog Moa završena sezona.

Ovo će biti zasigurno veliki udarava za tim Jirgena Klopa koga očekuju odlučujuće utakmice u ovoj sezoni. Najpre revanš sa Barselonom u Engleskoj, ali i odlučujuće utakmice u Premijer ligi za titulu.