ZAGREVANJE ZA KLUŽ

RASPUCAVANJE CRVENO-BELIH: Zvezda demolirala lokalnog niželigaša u prvom meču na pripremama u Austriji (KURIR TV)

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su prvi meč na pripremama u Austriji i ubedljivo pobedili lokalnog niželigaša Vindišgarsten 7:0 (3:0).

Od specijalnog izveštača Kurira iz Austrije - Aleksandra Radonića

Bila je to prilika za izabranike trenera Vladana Milojevića da se raspucaju pred naredne, znatno ozbiljnije testove.

Goleadu je u desetom minutu prelepim golom sa 20-ak metara otvorio Ivanić, a do odlaska na odmor Boaći je dva puta zatresao mrežu.

U drugom poluvremenu golove su dali i Vukanović, Simić dva i Krstović.

U prvom poluvremenu Zvezda je igrala u sastavu: Popović - Jirka, Stojković, Milunović, Rodić - Čaušić, Jovančić - Ivanić, Marin, Jevtović - Boaći.

U nastavku su igrali: Stanković - Jirka, Gobeljić, Savić, Konatar - Vulić, Gavrić - Ben, Simić, Vukanović - Krstović.

Bilo je zanimljivih detalja na utakmici...

Pred golom domaćina je u finišu stajao bucmati golman, čija je pojava izazvala smeh na tribinama.

Takođe, sudija je kraj utakmice označio pet minuta pre isteka 90...

Bio je ovo prvi meč na kome je novi kapiten Marko Marin predvodio ekipu.

Sledeća Zvezdina utakmica je 22.jula protiv rumunskog Kluža, prvaka te države, od 18.00.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Kurir sport/Aleksandar Radonić)