ŠOK ZA SRBINA U KINI: Piksija i dalje tera maler, ali ovaj može da ga košta otkaza u Gvangdžou (VIDEO)

Au, kakav poraz

Srpski stručnjak na klupi Guangdžoua R&F Dragan Stojković Piksi nikako da prekine seriju neverovatnih poraza.

Njegova ekipa je na gostovanju Peking Guanu poražena sa 3:2, iako su na poluvremenu imali prednost od jednog gola - 1:2.

Tim s juga Kine ostao je opet bez boda zbog gola u 90. minutu, a pre toga su ostali i bez najboljeg igrača, Izraelca Erana Zahavija, koji je zbog starta iza leđa dobio direktan crveni karton.

- Izgubili smo, prihvatam tu činjenicu, ali sam ponosan na izdanje mog tima. Jedino što mogu jeste da što pre zaboravim rezultat i nastavimo da vredno radimo - rekao je Piksi.

Kineski mediji su poslednjih dana spekulisali s njegovom smenom, jer je tim daleko od borbe za vrh, a treći poraz u poslednja četiri kola će ih dodatno udaljiti od tog cilja.