SASVIM NEOČEKIVANO: Partizan dobio protivnika u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope!

šta ovo bi?

Fudbaleri Partizana saznali su ime protivnika u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Crno-beli će odmeriti snage sa velškom ekipom Konah Kvej Nomads koji su sasvim neočekivano u gostima savladali ekipu Kilmarnoka sa 2:0 (0:0). Prvi meč ova dva tima okonačn je pobedom škotskog kluba sa 2:1, posle velikog preokreta.

Odlučujući momenat u večerašnjoj utakmici dogodio se u 79. minutu, pri vođstvu gostiju od 0:1, kada je Findli zaradio direktan crveni karton i tako skrivio penal za goste, koji je Morison pretvorio u gol.

Do kraja meča i Velšani su ostali sa igračem manje pošto je drugi žuti karton u 85. minutu meča zaradio Vinjal, ali to domaćin nije znao da iskoristi i da izbori produžetak.

Dakle, crno-beli će odmeriti sa Velšanima u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, što će im biti ujedno premijera u ovogodišnjoj turneji po Evropi pošto je Parni valjak zbog povlašćenog žreba i koeficijenta Superlige Srbije bio slobodan u prvoj rundi ovog takmičenja.

Pre meča sa Konahom, Partizan će u nedelju odigrati premijerni meč u novoj sezoni Superlige Srbije sa ekipom Inđije.