GOL KOJI ĆE SE PREPRIČAVATI DANIMA! Hari Kejn ŠOKIRAO Ronalda i družinu: As Totenhema zatresao mrežu SA POLA TERENA! (VIDEO)

bomba sa 50 metara

Fudbaler Totenhema Hari Kejn postigao je spektakularan gol protiv Juventusa.

Totenhem je savladao Juventus rezultatom 3:2 na Međunarodnom kupu šampiona u Singapuru.

Meč je obeležio neverovatan gol Harija Kejna sa pola terena! Golgeter Totenhema je u nadoknadi vremena sa 50 metara udaljenosti zahvatio loptu i prevario golmana.

Totenhem je poveo u 30. minutu golom Lamele 1:0. Do kraja poluvremena nije bilo golova, a u drugom delu meča usledio je preokret Stare dame. Iguain je postigao gol u 56. minutu za izjednačenje, a samo četiri minuta kasnije Ronaldo je zatresao mrežu za 2:1.

U 65. minutu Moura donosi izjednačenje Pevcima 2:2. Uzbuđenja nije bilo do samog finiša meča... U 94. minutu igrači Totenhema oduzimaju loptu rivalu na sredini terena i Kejn izvodi majstoriju za konačnih 3:2.