LALATOVIĆEVA VOJVODINA POKORILA KRUŠEVAC: Dva pogotka srušila Napredak, golčina Đuričina

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Vojvodine ostvarili su pobedu u poslednjoj utakmici drugog kola Superlige Srbije pošto su u Kruševcu savladali Napredak sa 2:0 (0:0).

Novosađani su se tako pridružili Zvezdi i TSC-u na čelu tabele sa maksimalnih šest bodova, dok je tim trenera Rogana ostao na "nuli" nakon dve runde šampionata.

U meču po kišovitom vremenu ekipa trenera Nenada Lalatovića je imala nekoliko prilika da povede u prvom poluvremenu, međutim promene rezultata do odlaska na odmor nije bilo. Potez koji je napravio razliku bio je onaj Ognjena Đuričina u 50. minutu kada je 23-godišnji fudbaler naleteo na odbijenu loptu i sa ivice kaznenog prostora sa desne strane sjajnim udarcem pogodio sam desni ugao golmana Miloševića.

Usledila je velika ofanziva tima trenera Predraga Rogana koji su pretio u nekoliko navrata, ali su "lale" ipak uspele da povećaju prednost pošto je Dejan Zukić nakon kontre zatresao mrežu Miloševića u drugom minutu nadoknade vremena.