SRPSKI APOEL PREGAZIO CRNOGORCE: Het-trik Pavlovića protiv Sutjeske! (VIDEO)

KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA

Fudbaleri Apoela plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto su večeras i u revanšu pobedili Sutjesku.

Apoel je posle 1:0 u prvoj utakmici, u revanšu u Nikoziji pobedio sa 3:0, a sva tri gola dao je srpski fudbaler Andrija Pavlović.

Pojačanje kiparskog prvaka iz bečkog Rapida tresao je mrežu Crnogoraca u 13, 25. i 66. minutu.

Za domaćina su, pored Pavlovića, od starta igrali i Vujadin Savić, koji je nedavno stigao iz Zvezde, i Uroš Matić, brat Nemanje Matića. Savić je zamenjen u 76. minutu.

Dalje je prošao i Seltik, koji je posle 5:0 u prvoj utakmici, rezultatom 2:0 bio bolji od estonskog Kaljua u gostima.

Plasman je ostvario Kluž, koji je igrao 2:2 sa Makabi Tel Avivom u gostima. Prvu utakmicu u Rumuniji je dobio sa 1:0.