ALBANAC NAPRAVIO SKANDAL: Fudbaler Škendije glavom udario sudiju! Pobesneo zbog isključenja saigrača (VIDEO)

DRAMA U LUKSEMBURGU

Makedonski fudbaler albanskog porekla Agim Ibraimi napravio je skandal na meču između Dudelanža i Škendije u Luksemburgu.

To je bio revanš drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope i završen je 1:1, pa je Dudelanž prošao dalje zbog pobede 2:1 u prvom meču u Tetovu.

U finišu današnje utakmice sudija Grifit pokazao je crveni karton igraču Škendije Nafiju, posle čega je Ibraimi burno reagovao i Velšanina udario glavom! Naravno, Grifit ga je isključio.

Inače, to je bio treći crveni karton za goste, jer je, pre Nafija i Ibraimija, u svlačionicu zbog dva žuta kartona u 84. minutu morao Musliu.

Upravo je Ibraimi u 92. minutu izjednačio na 1:1, a dva minuta kasnije došlo je do incidenta.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Printscreen)