PETARDA VOŠE U NOVOM SADU: Nišlije posle dosta muke i preokreta do tri boda protiv Javora!

SUPERLIGA

Fudbaleri Vojvodine pobedili su večeras na svom terenu u Novom Sadu Rad sa 5:0, u utakmici trećeg kola Super lige Srbije i ostvarili treću pobedu.

Vojvodina je povela u 22. minutu golom Bojana Matića, minut kasnije prednost je udvostručio Ognjen Djuričin, a treći gol postigao je Eze Okeuhi u 45. minutu. Posle toga, konačan rezultat postavio je dvostruki strelac Mihajlo Nešković, golovima u 75. i 81. minutu.

1 / 4 Foto: Starsport

Novosadski klub je ostvario sve tri pobede i prvi je na tabeli sa devet bodova. Rad je odigrao dve utakmice i pretrpeo je dva poraza, pa je poslednji na tabeli.

Fudbaleri Radničkog pobedili su u Nišu Javor sa 2:1.

Javor je poveo u 17. minutu golom Nenada Sevića, a do kraja poluvremena domaći su preokrenuli pogocima iz penala. Stefan Mihajlović izjednačio je u 27. minutu, a pobedonosni gol postigao je u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Radnički sada ima dve pobede, odnosno šest bodova i četvrti je na tabeli, dok je Javor odigrao dve utakmice i pretrpeo je oba poraza, zauzima 14. mesto na tabeli.

Ranije danas Indjija je na svom terenu pobedila Napredak sa 1:0.

U nedelju od 20 časova igraju se utakmice: Partizan - Mačva, Spartak - TSC i Čukarički - Radnik.

U petak, Mladost i Proleter odigrali su 1:1, a odložena je utakmica Crvene zvezde i Voždovca.