NEMANJA MILETIĆ POSLE MEČA SA MALATJOM: Krivo mi je što nismo postigli još neki gol!

izjava

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras u Beogradu ekipu turske Malatije sa 3:1 (1:0), u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Crno-beli su do prvog gola došli u četvrtom minutu, kada je Umaru Sadik pogodio na asistenciju Sejdube Sume.

Izabranici Sava Miloševića na novi pogodak čekali su sve do 67. minuta, kada je debitant i najnovije pojačanje crno-belih Takuma Asano zatresao mrežu.

Fudbaleri Malatije uspeli su da smanje na 2:1, a strelac je bio Čebake u 83. minutu.

Pet minuta kasnije dosuđen je penal za Partizan, posle igranja rukom igrača Malatije u šesnaestercu, a sa bele tačke precizan je bio Suma, koji je postavio konačan rezultat.

Svoje prve utiske posle meča izneo je desni bek Partizana Nemanja Miletić.

'' Svih 90 minuta smo dominirali, krivo mi je što nismo postigli još neki gol. Primili smo gol iz prekida, ali možemo da budemo zadovoljni. Imamo dobre šanse za plej-of. Noga je dobro, '' rekao je Miletić odmah posle meča.