TRAGIČAR POGBA: Francuz se izborio za penal, pa ga promašio! Mančester junajtedu samo bod protiv Vulvsa (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Vulvsa i Mančester junajteda igrali su nerešeno 1:1 (0:1) u poslednjoj utakmici drugog kola Premijer lige.

"Vukovi" sada imaju dva boda, jer su i u prvom kolu remizirali sa Lesterom (0:0), dok su "crveni đavoli" skupili četiri, zahvaljujući trijumfu nad Čelsijem na premijeri (4:0).

Junajted je večeras poveo u 27. minutu golom Antonija Marsijala na asistenciju Markusa Rašforda.

Domaćin je u drugom poluvremenu zaigrao mnogo agresivnije, što mu se isplatilo u 55. minutu kada je Ruben Neves postigao golčinu za izjednačenje.

Gosti su u 68. minutu imali najbolju moguću priliku da ponovo povedu. Pol Pogba se izborio za penal, a onda ga i izveo, ali je mu je golman Rui Patrisio zaustavio šut sa "bele tačke".

Po ko zna koji put se potvrdilo pravilo da igrač nad kojim je načinjen prekršaj za penal, ne treba da ga izvede.

Do kraja nije bilo golova, pa su rivali podelili plen.

Mančester junajted ni četvrti put zaredom nije uspeo da savlada "vukove", ali je barem izbegao poraz posle dva uzastopna neuspeha u 2019. godini na gostovanju u Vulverhemptonu.

Srpski reprezentativac Nemanja Matić meč je odgledao sa klupe.

Tim Ole Gunara Solskjera u trećem kolu dočekuje Kristal palas, dok Vulvsi ponovo igraju kod kuće, sa Barnlijem, ali prethodno se u četvrtak sastaju sa Torinom u plej-ofu za Ligu Evrope.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: EPA/PETER POWELL)