ludnica

SRPSKI NAVIJAČI OKUPIRALI LUKSEMBURG: Pogledajte atmosferu oko stadiona posle utakmice Orlova! (KURIR TV)

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je večeras Luksemburg 3:1 (1:0) u utakmici kvalifikacija za EURO 2020.

Strelci za srpski tim bili su Aleksandar Mitrović u 36. i 78. minutu i Nemanja Radonjić u 55, dok je jedini gol za domaćina postigao David Turpel u 66. minutu.

Luksemburžani su tokom većeg dela meča bili bolji rival, stvorili su mnogo šansi, ali i promašili, dok je iskusniji tim Ljubiše Tumbakovića iskoristio svoje i bar donekle popravio loš utisak posle poraza od Portugalije.

Posle meča veliki broj srpskih navijača čekao je Orlove kako bi se slikali sa njima i uzeli autograme.

Na ulicama oko stadiona nastao je opšti haos pošto je veći deo, od 3000 navijača, koji su bili na utakmici, ostao da sačeka Orlove.