VOJVODINA PALA U NOVOM SADU: Voždovac šokirao tim Nenada Lalatovića, Proleter bolji od Mačve

Super liga Srbije

Fudbaleri Voždovca pobedili su u Novom Sadu Vojvodinu sa 2:1, u utakmici devetog kola Super lige Srbije.

Beogradski tim poveo je u 62. minutu golom Aleksandra Stanisavljevića, a dva minuta kasnije prednost je udvostručio Nemanja Nikolić.

Jedini gol za domaće postavio je Nemanja Nikolić u 67. minutu iz penala.

Voždovac je ostvario treću pobedu u ligi i zauzima deveto mesto na tabeli sa 11 bodova, ali uz utakmicu manje. Vojvodina je odigrala devet mečeva i druga je na tabeli sa 19 bodova.

Fudbaleri Proletera pobedili su u Šapcu domaću Mačvu sa 1:0. Jedini gol postigao je Siniša Babić iz penala u 67. minutu.

To je druga prvenstvena pobeda Proletera koji zauzima 12. mesto na tabeli sa osam bodova. Mačva je pretrpela šesti poraz i poslednja je na tabeli sa tri boda.