BARSA POBEDILA, MESI SE PONOVO POVREDIO: Šampion Španije za 15 minuta torpedovao Žutu podmornicu (VIDEO)

PRIMERA

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom terenu Viljareal sa 2:1 (2:1) u šestom kolu španske Primere.

Domaćini su do vođstva došli već u šestom minutu pogotkom Antoana Grizmana posle kornera koji je izveo Lionel Mesi, da bi na 2:0 fantastičnim pogotkom povisio Artur u 15.

Konačan rezultata na stadionu "Kamp nou" postavio je Santi Kazorla u 44. minutu.

Ovo je tek treća pobeda Barselone ove sezone, a sve tri je ostvarila na domaćem terenu.

Ujedno, večeras je Lionel Mesi prvi put bio starter u sezoni, jer se tek oporavio od povrede. Međutim, Argentinac je protiv Viljareala igrao samo prvo poluvreme, jer se ponovo povredio.

Barselona je posle večerašnje pobede četvrta sa 10 bodova, dok je "žuta podmornica" osma sa osam.