SVEMOĆNI LUKA: Milivojević ponovo pogodio za svoj Palas i doneo pobedu protiv Noriča! (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su danas Norič na svom stadionu sa 1:0, u sedmom kolu Premijer lige.

Strelac prvog gola je bio srpski fudbaler Luka Milivojević iz penala u 21. minutu. Drugi je pred sam kraj dao Andros Taunzend.

Rival Crvene zvezde u grupnoj fazi Lige šampiona Totenhem je sa igračem manje pobedio Sautempton rezultatom 2:1.

Totenhem je vodio golom Tangija Endonbelea od 24. minuta, a onda je Serž Orije isključen u 31. zbog drugog žutog kartona.

Dani Ings je u 39. izjednačio, ali je Hari Kejn dva minuta kasnije dao drugi gol za Totenhem i doneo pobedu timu iz Londona.

Čelsi je bez većih problema sa 2:0 pobedio Brajton, dok je Vulverhempton istim rezultatom bio bolji od Votforda.

Aston Vila i Barnli su igrali 2:2, a tako je završena i utakmica izmedju Bornmuta i Vest Hema.