BAJERN PONIZIO TOTENHEM! PUKLA SEDMICA U LONDONU: Gnabri postigao četiri gola! Favoriti opravdali uloge! VIDEO

2. kolo Lige šampiona

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras u gostima ekipu Totenhema sa ubedljivih 7:2, u utakmici drugog kola Grupe B Lige šampiona.

Son Heung Min je 12. minutu doneo prednost Totenhemu, ali je nemački klub do kraja poluvremena preokrenuo rezultat golovima Džošue Kimiha u 15. i Roberta Levandovskog u 45. minutu, da bi golovima Serža Gnabrija u 53. i 55. minutu najavio ubedljivu pobedu. ; ; Totenhem je pogotkom Harija Kejna sa penala u 61. minutu smanjio na 4:2, ali je to bilo sve što je uradio. Bajern je do kraja meča još tri puta zatresao mrežu Totenhema - Gnabri u 83. i 88. minutu i Levandovski u 87. minutu.

U drugom meču Grupe B, Crvena zvezda je na svom stadionu pobedila Olimpijakos sa 3:1.

Bajern je prvi na tabeli sa šest bodova, Zvezda ima tri, a Olimpijakos i Totenhem po jedan.

Fudbaleri Pari Sen Žermena su slavili u gostima protiv Galatasaraja sa 1:0, u drugom kolu Grupe A, a jedini gol na meču postigao je Mauro Ikardi u 52. minutu.

Real Madrid i Klub Briž su ranije danas odigrali nerešeno 2:2.

PSŽ je prvi na tabeli Grupe A sa šest bodova, Briž ima dva, a Galatasaraj i Real po jedan.

Fudbaleri Juventusa su na svom terenu pobedili Bajer Leverkuzen sa 3:0, u meču Grupe D. Golove su postigli Gonsalo Iguain u 17, Federiko Bernardeski u 62. i Kristijano Ronaldo u 89. minutu.

Atletiko Madrid je u istoj grupi trijumfovao u gostima protiv Lokomotive sa 2:0,

a strelci su bili Žoao Feliks i Tomas.

Juventus i Atletiko su posle dve odigrane utakmice sakupili četiri boda, Lokomotiva ima tri, dok je Bajer bez bodova.

Fudbaleri Mančester sitija su na svom terenu pobedili zagrebački Dinamo sa 2:0, golovima Rahima Sterlinga u 66. i Fila Fodena u 95. minutu.

U istoj grupi je Šahtjor ranije danas pobedio Atalantu sa 2:1.

Siti je prvi na tabeli sa šest bodova, Dinamo i Šahtjor su sakupili po tri, dok je Atalanta bez bodova.

VEČERNJE UTAKMICE

90+5. minut - Siti potvrđuje pobedu - 2:0

Mančester siti je definitivno obezbedio pobedu nad Dinamom. Foden je strelac.

88. minut - Ronaldo se upisao u strelce - 3:0

Juventus potvrđuje pobedu, Kristijano Ronaldo postiže gol

88. minut - Gnabri postiže četvrti gol - 2:7

Rapsodija Bajerna u Londonu! Gnabri postiže četvrti gol.

85. minut - Šestica Bajerna u Londonu - 2:6

Levandovski postiže drugi gol!

83. minut - Petarda Bajerna - 2:5

Gnabri postiže het-trik.

65. minut - Siti probio bedem Dinama

Sterling postiže vodeći gol za Građane.

62. minut - Bernadeski duplira prednost Juventusa - 2:0

Stara dama je u 62. minutu golom Bernadeskija povela sa 2:0 protiv Bajera iz Leverkuzena.

61. minut - Kejn iz penala vraća nadu Totenhemu - 2:4

Hari Kejn iz penala smanju prednost Bajerna.

58. minut - Atletiko potvrđuje vođstvo u Moskvi - 0:2

Tomas duplira vođstvo Atletika.

55. minut - Bajern razmontirao Totenhem - 1:4

Samo dva minuta od trećeg, Bajern postiže i četvrti gol. Strelac je ponovo Gnabri. Dobio je loptu na ivici šesnaesterca i iskosa sa leve strane poslao loptu u desni donji ugao gola Totenhema.

53. minut - Bajern uvećao vođstvo - 1:3

Bavarci postižu treći gol u Londonu. Sjajno je po levoj strani prošao Gnabri, ušao u 16 i matirao Lorisa.

52. minut - PSŽ slomio otpor Galate - 0:1

Ikardi je bio strelac na asistenciju Sarabije.

48. minut - Atletiko poveo u Moskvi - 0:1

Supertalentovani Žoao Feliks donosi prednost "jorgandžijama" na gostovanju Lokomotivi.

45. minut - Preokret Bajerna! - 1:2

Levandovski pogađa za 1:2 u Londonu.

17. minut - Vodi Juventus - 1:0

Gonzalo Iguain postiže vodeći gol za Juventus protiv Bajera iz Leverkuzena.

16. minut - Bajern ekspresno izjednačio 1:1

Kimih je opalio sa oko 22 metra i pogodio mrežu golmana Lorisa.

12. minut - Vodi Totenhem - 1:0

Englezi su iskoristili kiks odbrane Nemaca i poveli golom Sona.

POPODNEVNE UTAKMICE

Fudbaleri Real Madrida i Klub Briža odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici drugog kola Grupe A Lige šampiona.

Briž je u prvom poluvremenu stekao dva gola prednosti, a strelac oba pogotka bio je Emanuel Denis u devetom i 39. minutu. Serhio Ramos je u 55. minutu smanjio na 2:1, a bod Realu doneo je Kazemiro u 85. minutu.

Minut pre drugog pogotka Reala, Briž je ostao sa igračem manje na terenu pošto je drugi žuti karton zaradio Vormer.

Briž nakon dva odigrana kola ima dva boda, a Real jedan.

Fudbaleri Šahtjora su u gostima slavili protiv Atalante sa 2:1, u utakmici drugog kola Grupe C Lige šampiona.

Atalanta je u 16. minutu imala veliku šansu da povede, ali udarac Josipa Iličića sa penala odbranio golman gostujućeg tima.

Ipak, italijanski klub je u 28. minutu stigao do prednosti, a strelac je bio Duvan Zapata. Moraeš je u 41. minutu izjednačio na 1:1, a pobedu Šahtjoru doneo je Manor Solomon u 95. minutu.

Ovo je prva pobeda Šahtjora u ovogodišnjem izdanju Lige šampiona, dok je Atalanta i dalje bez bodova.

90+4. minut - Šahtjor šokirao Atalantu!

Kakav šok u Milanu! Šahtjor je preko Solomona u četvrtom minutu zaustavnog vremena došao do pobede protiv Atalante.

86. minut - Kazemiro donosi izjednačenje Realu

Real se vratio posle dva gola zaostatka. Kazemiro je bio najviši u skoku posle centaršuta i doneo svom timu izjednačenje 2:2.

56. minut - Ramos smanjio rezultat

Real je do prvog gola došao posle sumnjive situacije koju je morao i VAR da proverava. Ramos je strelac.

40. minut - Šahtjor je izjednačio

Sjajna akcija Ukrajinaca i izjednačenje! Žunior Moraeš je zaobišao golmana domaćina i postigao gol.

39. minut - Novi šok u Madridu!

Briž vodi sa 2:0! Ponovo Denis!

28. minut - Vodi Atalanta!

Zapata dovodi italijanski klub u vođstvo i to posle velike greške golmana Šahtjora. Pjatov je loše procenio centaršut sa desne strane, a Zapata je iskoristio kiks i glavom doneo vođstvo tom timu.

15. minut - Atalanta promašila penal

Sjajno je intervenisao Pjatov i zaustavio šut Ilinčića.

9. minut - Brižu poništen gol, pa uz VAR potvrđen

Gosti su postigli pogodak, ali im je gol poništen zbog ofsajda, pa je morao da se koristi VAR. Video tehnologija je potvrdila da je gol ipak bio ispavan. Denis je postigao prilično neverovatan pogodak.

18:51 - Izlazak fudbalera Reala

18:50 - Jović na klupi

REAL: Kurtoa - Karvahal, Ramos, Varan, Naćo - Kros, Kazemiro, Modrić - Lukas Vaskez, Benzema, Azar.

BRIŽ: Minjole - Mata, Mehele, Deli, Rika - Vormer, Rits, Vanaken - Dijata, Bonaventure, Tau.

Grupa A Real - Briž Galatasaraj - PSŽ Tabela: PSŽ 3, Briž 1, Galatasaraj 1, Real 0

Grupa B Totenhem - Bajern Crvena zvezda - Olimpijakos Tabela: Bajern 3, Olimpijakos 1, Totenhem 1, Crvena zvezda 0

Grupa C Atalanta - Šahtjor Mančester siti - Dinamo Zagreb Tabela: Dinamo 3, Mančester siti 3, Šahtjor 0, Atalanta 0

Grupa D Juventus - Leverkuzen Lokomotiv Moskva - Atletiko Tabela: Lokomotiva 3, Atletiko 1, Juventus 1, Leverkuzen 0