SRPSKI PRVAK PAO U FINIŠU: Omladinci Brodarca vodili, ali Ren napravio preokret sa igračem više

LIGA ŠAMPIONA ZA MLADE

Mladi fudbaleri Brodarca poraženi su od Rena u Francuskoj 2:1 (0:1) u meču omladinske Lige šampiona.

Šampion Srbije je poveo golom Ilića u 41. minutu.

Domaćin je u 54. minutu propustio priliku da izjednači iz penala, jer je Gbobo bio neprecizan sa bele tačke.

Međutim, Ren je stekao veliku prednost u 68. minutu kada je zbog drugog žutog kartona isključen Miladinović.

Francuzi su u finišu, pogocima Pikulea u 85. i Rivolijea u 96. minutu, napravili preokret i stekli kapital pred revanš u Beogradu 23. oktobra.

Podsetimo, omladinska Liga šampiona se igra u "dva dela".

Omladinci Crvene zvezde, viceprvaci Srbije, "prate" seniorski sastav kroz grupnu fazu, a juče su zabeležili prvu pobedu, protiv Olimpijakosa u Beogradu - 2:1.

S druge strane, šampioni država vode eliminacione borbe i ko prođe dve runde "spaja" se sa najboljima iz grupne faze.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: FK Brodarac)