ROSONERI POSLE VELIKE DRAME DO POBEDE U GOSTIMA: Milan se provukao i odneo tri boda iz Đenove! (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Milana pobedili su večeras u gostima ekipu Djenove sa 2.1, u utakmici sedmog kola italijanske Serije A.

Milan je upisao treću pobedu od početka šampionata, prekinuo seriju od tri poraza i trenutno je na 11. mestu na tabeli sa devet bodova. Na drugoj strani, Djenova je pretposlednja sa pet bodova.

Lase Šene je doneo prednost Djenovi u 41. minutu, ali je Milan u drugom poluvremenu preokrenuo rezultat.

Na 1:1 je izjednačio Teo Ernandes u 52. minutu, da bi pobedu Milana pet minuta kasnije doneo Frank Kesi sa penala.

Djenova je prethodno, u 56. minutu, ostala sa igračem manje na terenu pošto je Davide Biraski zaradio crveni karton. I Milan je 79. minuta igrao sa igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Davide Kalabrija.

Ekipa Djenove je u samom finišu meča, u 93. minutu, propustila veliku šansu da osvoji bod, pošto Šene nije iskoristio jedanaesterac.

Fudbaleri Verone su ranije danas pobedili Sampdoriju na svom terenu sa 2:0. Verona je deveta na tabeli sa devet bodova, dok je Sampdorija poslednja sa samo tri osvojena boda.