BARSA RAZBILA SEVILJU: Golčine Suareza i Mesija! Šampion završio meč sa devetoricom

PRIMERA

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom terenu Sevilju sa 4:0, u utakmici osmog kola španskog prvenstva i popeli se na drugo mesto na tabeli.

Domaći su poveli u 27. minutu golom Luisa Suareza, a prednost je udvostručio Arturo Vidal u 32. Tri minuta kasnije treći gol postigao je Osman Dembele, a konačan rezultat postavio je Lionel Mesi u 78. minutu.

Barselona je utakmicu završila sa devetoricom igrača, pošto je Ronald Arauho dobio crveni karton u 87. minutu, a Dembele je isključen u 88.

Barselona je posle treće uzastopne pobede, ukupno pete u prvenstvu, druga na tabeli sa 16 bodova, dva manje od Real Madrida.

Sevilja je pretrpela treći poraz u poslednje četiri utakmice i šesta je na tabeli sa 13 bodova.

Ranije danas Hetafe je kao gost pobedio Real Sosijedad sa 2:1, Majorka je pobedila Espanjol sa 2:0, Selta je pobedila Atletik Bilbao sa 1:0, dok su Valjadolid i Atletiko Madrid odigrali nerešeno, 0:0.