LOŠE VESTI ZA PEVCE: Loris će pauzirati duže nego što se očekivalo! Da li Zvezdi rastu šanse?

DUGA PAUZA

Totenhemu ne ide, pa ne ide. Nakon debakla od Bajerna(2:7) u LS, ništa bolje nisu prošli na gostovanju protiv Brajtona(0:3) u Premijer ligi, a vrhunac svega je povreda kapitena iga Lorisa u uvodnim minutima tog meča.

Francuski reprezentativac je ispustio loptu u četvrtom minutu na gol liniji i dozvolio Mopeju da donese prednost "Galebovima", a tom prilikom je nezgodno pao na ruku, ubrzo je postalo jasno da je povreda veoma ozbiljna.

Lorisu je lekarsko osoblje moralo da da i kiseonik, na nosilima je napustio teren, zamenio ga je Gazaniga, koji je u nastavku u dva navrata kapitulirao.

Nakon utakmice je otkriveno da ipak nije došlo do preloma, što su sjajne vesti, ali je Loris dislocirao lakat i čeka ga duža pauza.

Sparsi su sada otkrili da su izvršene dodatne analize, Lorisu neće biti potrebna operacija, ali se treninzima neće vraćati do kraja godine, pa se pretpostavlja da bi najranije u januaru mogli da ga gledamo ponovo među stativama "Pevaca".

To znači da neće nastupiti na predstojećim mečevima protiv Crvene zvezde u okviru Lige šampiona.