NEROAZURI NE STAJU: Goleada u Sasuolu pripala Interu! (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Intera pobedili su danas na gostujućem terenu Sasuolo sa 4:3, u utakmici osmog kola italijanskog prvenstva i zadržali korak za vodećim Juventusom.

Inter je poveo u drugom minutu golom Lautara Martinesa, a izjednačio je Domeniko Berardi u 16. minutu. Gosti su preko Romelua Lukakua stekli dva gola prednosti, golovima u 38. i 45. minutu iz jedanaesterca.

Četvrti gol za Inter postigao je Martines u 71. minutu iz penala, a zatim je strelac za domaći tim bio srpski fudbaler Filip Djuričić, u 74. minutu. Konačan rezultat postavio je Žeremi Boga u 82. minutu.

Posle sedme pobede Inter je drugi na tabeli sa 21 bodom i ima bod manje od vodećeg Juventusa, koji je juče pobedio Bolonju sa 2:1.

Sasuolo je pretrpeo treći uzastopni poraz, ukupno peti i zauzima 16. mesto na tabeli sa šest bodova.