TRKA U DVOJE SE NASTAVLJA: Građani slomili Vilu u drugom poluvremenu i nastavili poteru za Liverpulom! (VIDEO)

SIGURNI

Fudbaleri Mančester sitija ostvarili su pobedu u 10. kolu engleske Premijer lige pošto su na domaćem terenu savladali Aston Vilu sa 3:0.

Prvo poluvreme obilovalo je šansama sa obe strane ali golova nije bilo.

U nastavku meč domaći su dodali gas, pa je Siti poveo već na startu drugog dela igre golom Rahima Sterlinga koji nastavlja sjajnu seriju golova ove sezone.

Puleni Pepea Gvardiole nastavili su da stežu obruč oko gola gostiju, pa im se takav pristup ponovo isplatio u 65. minutu kada je Kevin De Brujne uz dosta sreće savladao Hitona.

Konačnih 3:0 postavio je Ilkaj Gundogan pet minuta kasnije koji se najbolje snašao u šesnaestercu ekipe iz Birmingema.

Mrlju na pobedu Mančester Sitija stavio je Fernandinjo pošto je nepotrebno zaradio isključenje nakon drugog žutog kartona u finišu meča.