DMITROVIĆ SLAVIO POSLE DRAME: Eibar pobedio Viljareal golom u 95. minutu! Remi Majorke i Osasune

PRIMERA

Fudbaleri Eibara pobedili su večeras na svom terenu Viljareal sa 2:1, u utakmici 11. kola španske Primere.

Nakon prvog poluvremena bez golova, Kike je doveo Eibar u vođstvo u 62. minutu, izjednačio je Žerar Moreno u 88, a pobedu domaćem timu doneo je Fabijan Oreljana u 95. minutu.

Gol Eibara branio je srpski reprezentativac Marko Dmitrović.

Viljareal je sedmi na tabeli sa 17 bodova, dok je Eibar na 14. poziciji sa pet bodova manje.

Fudbaleri Majorke i Osasune odigrali su nerešeno 2:2.

Strelci za Majorku bili su Lago Junior u 21. minutu iz penala i Salva Sevilja u 75. minutu takodje iz jedanaesterca, dok su golove za Osasunu postigli Kardona u 69. i Ruben Garsija u 77. minutu.

Osasuna je deveta na tabeli sa 15 bodova, dok je Majorka na 17. mestu sa 11 bodova.