RADOJA ŠOKIRAO BARSU! Levante spektakularnim preokretom u drugom poluvremenu srušio Mesija i družinu! (VIDEO)

PRIMERA

Barselona je iznenađujuće poražena na gostovanju ekipi Levantea u okviru 12. kola španskog prvenstva 3:1, nakon preokreta u drugom poluvremenu.

Gosti su imali inicijativu od samog starta utakmice, a svoju prednost na terenu su konačno materijalizovali nakon penala koji je iskoristio Lionel Mesi.

Miramon je napravio penal, Mesi je precizno izveo penal za prednost gostiju.

Tada niko nije ni slutio da će doći do totalnog preokreta u nastavku.

Igrao se 61. minut kada je Kampana izašao jedan na jedan sa Ter Štegenom i postigao je gol za izjednačenje, a samo dva minuta kasnije nova lopta u mreži Barselone.

Borha Majoral je uspeo da se izbori za udarac i da postigne gol vredan bodova.

Konačnih 3:1 postavlja srpski fudbaler Nemanja Radoja čiji je udarac završio iza leđa golmana Barselone, a pritom je neko i dotakao loptu.

Inače, Radoja je ceo meč odigrao sjajno.