GOSTI ISKORISTILI BROJČANU PREDNOST: Javor uz dva igrača više, iz penala u nadoknadi pobedio Inđiju!

Superliga

Fudbaleri Javora pobedili su danas Inđiju u gostima sa 3:2, u 15. kolu Super lige.

Ekipa iz Ivanjice je do pobede došla posle preokreta sa dva igrača više, golom iz penala u sudijskoj nadoknadi vremena.

Javor je vodio na poluvremenu golom Marka Kolakovića u 31. minutu, ali je Indjija na početku drugog preokrenula.

Prvo je Filip Rajevac izjednačio u 46. minutu, a potom je u 49. Aleksa Amanović dao autogol.

Indjija je potom ostala sa dva igrača manje, a isključeni su Srdjan Dimitrov u 63. i Nemanja Bosančić u 76. minutu.

Javor je to iskoristio i golovima Nikole Petkovića u 80. i 90. iz penala zabeležio pobedu.

Javor je osmi na tabeli srpskog prvenstva sa 19 bodova. Indjija ima sedam i nalazi se na 14. mestu.