KAKAV POVRATAK KRASNODARA: Uroš Spajić sjajnim skokom doneo bod domaćinu u 95. minutu! (VIDEO)

kambek

Fudbaleri Krasnodara remizirali su sa Rostovom u 15. kolu šampionata Rusije rezultatom 2:2 (0:2), posle velike drame.

Domaći su do izjednačenja stigli u trećem i petom minutu sudijske nadoknade, a gol vredan remija delo je Uroša Spajića, bivšeg štopera Crvene zvezde i srpskog reprezentativca.

Rostov je u većem delu meča igrao odličan fudbal koji je materijalizovao sa dva gola.

Gostima je prednost doneo Jonov koji je bio dvostruki strelac u prvom poluvremenu, u 34. i 41. minutu.

Ipak Krasnodar se nije predavao, stezao je obruč oko gola gostiju i za to je nagrađen bodom, nakon nestvarnog povratka u nadoknadi vremena.

Rostov je ovim remijem zadržao treću poziciju na tabeli ruske Premijer lige sa 30 bodova, dok je Krasnodar četvrti sa poenom manje.