NJUKASL I EVRETON SLAVILI, TOTENHEM PONOVO REMIZIRAO: Koliko će trajati kriza Pevaca? (VIDEO)

Premijer liga

Fudbaleri Njukasla pobedili su danas na svom terenu Bornmut sa 2:1, u utakmici 12. kola Premijer lige.

Bornmut je poveo u 14. minutu golom Herija Vilsona, a izjednačio je Deandre Jedlin u 42. minutu. Pobedu crno-belima doneo je Kiran Klark golom u 52. minutu.

Njukasl sada ima četiri pobede i 11. je na tabeli sa 15 bodova, a Bornmut sa bodom više zauzima sedmo mesto.

Everton je na gostovanju pobedio Sautempton sa 2:1. Tom Dejvis doneo je vodjstvo Evertonu u četvrtom minutu, a izjednačio je Deni Ings u 50.

Pobedu liverpulskom klubu obezbedio je Rišarlison golom u 75. minutu.

Everton je 13. na tabeli sa 14 bodova, dok je Sautempton posle osmog poraza pretposlednji sa osam.

Totenhem i Šefild junajted odigrali su u Londonu nerešeno 1:1. Domaći su poveli u 58. minutu golom Son Hung Mina, a bod Šefild junajtedu obezbedio je Džordž Boldok u 78. minutu.

Šefild je ovako nastavio niz dobrih rezultata i peti je na tabeli sa 17 bodova.

Totenhem je vezao drugi remi u prvenstvu i zauzima 12. mesto na tabeli sa 14 bodova.

Barnli je kao domaćin pobedio Vest Hem sa 3:0, dok je Čelsi na Stamford Bridžu bio bolji od Kristal Palasa, 2:0.