TOTENHEM OD OČAJA DO SJAJA PROTIV OLIMPIJAKOS U LONDONU! Senzacija Šahtjora protiv Sitija, blickrig u Madridu (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA

Završeni su svi mečevi današnjeg programa u okviru 5. kola grupne faze Lige šampiona!

Fudbaleri Totenhema posle velikog preokreta savladali su ekipu Olimpijakosa na svom terenu sa 4:2. Vodili su Grci sa 2:0, ali onda je usledio šou ''pevaca''.

1 / 6 Foto: EPA

Šahtjor je napravio senzaciju protiv Sitija u Mančesteru zahvaljujući golu Solomona.

Real i PSŽ podelili su bodove u Madridu. Domaćin je vodio sa 2:0, ali sa dva brza gola gosti iz Pariza uspeli su da dođu do egala!

Juventus je lako na svom terenu izašao na kraj sa Atletikom iz Madrida.

Ranije danas fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su danas Lokomotivu u Moskvi sa 2:0, u petom kolu Lige šampiona.

Autogol je dao Rifat Žemaletdinov, dok je strelac još bio i Sven Bender.

Bajer je obezbedio bar nastavak takmičenja u Ligi Evropa, a ima šanse da i u konkurenciji Juventusa i Atletika prodje grupu Lige šampiona.

Galatasaraj i Briž su u Istanbulu igrali 1:1.

Domaćin je vodio od 11. minuta golom Adema Bujuka, a bod gostima je u nadoknadi doneo Krepin Diata.

Briž ima tri, a Galatasaraj dva boda i poslednje kolo će odlučiti ko će od njih biti treći u grupi i proći u Ligu Evropa.

TOTENHEM - OLIMPIJAKOS 4:2

Završeni su svi mečevi današnjeg programa!

83. minut - Sarabia izjednačuje rezultat u Madridu!

81. minut - Mbape smanjuje zaostatak PSŽ-a u Madridu!

80. minut - Benzema duplira prednost Reala protiv PSŽ-a!

77. minut - Harije Kejn postiže drugi gol na meču!

73. minut - Serž Orije donosi preokret Totenhemu protiv Olimpijakosa.

69. minut - Solomon izjednačuje rezultat u Mančesteru protiv Sitija.

56. minut - Gundogan donosi prednost Sitiju protiv Šahtjora!

50. minut - Kejn za egal u Londonu!

48. minut - Atalanta udvostručila prednost preko Gomeza!

46. minut - Juventus poveo protiv Atletika golom Dibale.

45. minut - Dele Ali smanjuje zaostatak Pevaca protiv Olimpijakosa!

43. minut - Najpre CRVENI KARTON za Tiba Kurtou, ali sudija je promenio olduku i utakmica je nastavljena!

27. minut - Luis Muriel donosi prednost Atlanti protiv Dinama u Bergamu!

19. minut - Semedo duplia prednos Olimpijakosa u Londonu.

17. minut - Real vodi protiv PSŽ-a golom Karima Benzeme!

6. minut - Olimpijakos vodi u Lonodnu protiv Totenhema golom El Arabija!

Počele su utakmice u terminu od 21 čas!

Završeni su mečevi u terminu od 18:55!

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su danas Lokomotivu u Moskvi sa 2:0, u petom kolu Lige šampiona.

92. minut - Diata izjednačava rezultat u Turskoj. Sada je 1:1 u Istanbulu. Nakon pogotka Briž je zaradio dva crvena kartona. Meč je produžen za 5 minuta.

54. minut - LOKOMOTIVA - BAJER 0:2 - BENDER!

46. minut - Počeo je drugi deo na obe utakmice.

45. minut - Završena su poluvremena na utakmicama u Rusiji i Turskoj!

11. minut - GALATASARAJ - BRIŽ 1:0 - BUJUK!

11. minut - LOKOMOTIVA - BAJER 0:1 - ŽEMALETDINOV AUTOGOL!

1. minut - Utakmice su počele!

Derbi meč 5.kola Lige šampiona igra se u Madridu gde Real dočekuje PSŽ u okviru grupe A.

Francuzi su na "Parku prinčeva" tada slavili sa 3:0, a Zidan veruje da će njegov tim odigrati daleko bolje nego što je to bio slučaj u tom susretu.

"Ne planiramo nikakvu osvetu za ono što je bilo u prvoj utakmici sa Pari Sen Žermenom. Želim da odigramo dobru utakmicu i da zadržimo dobru formu u kojoj smo trenutno. Ovo je meč u kojem tako nešto možete da potvrdite. Želimo pobedu jer igramo kod kuće i obaveza nam je da uvek igramo dobar fudbal", izjavio je Zinedin Zidan

Golman Tibo Kurtoa se nada da će ekipa pokazati koliko je napredovala u odnosu na taj raniji poraz u Parizu.

"Taj meč nam je pomogao da mnogo naučimo. Nismo blistali, ali smo izvukli pouke za kasnije. Nije u planu osveta, više je to želja da pobedimo dobar tim koji takođe ima aspiracije da osvoji Ligu šampiona, treba samo da pokažemo koliko smo dobri", rekao je Belgijanac.

S druge strane, trener PSŽ-a Tomas Tuhel svestan je šta ga očekuje.

"Real je izuzetno kvalitetan, reč je o timu koji ima igrače snažnog karaktera. Ovo je veliki izazov za nas. Znam da će sve biti drugačije nego u Parizu, na Bernabeu je teško igrati, a oni su u dobroj formi. Imamo i mi izbalansiran i opasan tim, spremni smo i za ovaj izazov, u to sam siguran", izjavio je Tuhel.

Nakon 4.kola PSŽ je prvi na tabeli sa makssimalnih 12 bodova i obezbedio je plasman u eliminacionu fazu. dok je Real drugi sa 7 bodova.