hit!

LEVANDOVSKI OPALIO SELFI: Poljak poneo uspomenu sa Marakane nakon terorisanja Zvezde! (KURIR TV)

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su večeras od Bajern Minhena sa 6:0 u petom kolu Grupe B Lige šampiona

Beogradski tim pred gotovo punim stadionom "Rajko Mitić" odigrao je jednu lošijih utakmica u evropskim takmičenjima i od prvaka Nemačke doživeo ubedljiv poraz. Bavarci su od samog početka utakmice bili dominantni, a čak golu Manuela Nojera nijednom nisu uspeli ozbiljnije da priprete. Vodeći gol za Bajern postigao je Leon Gorecka u 14. minutu posle centaršuta Filipa Kutinja s desne strane, da bi potom na scenu stupio Robert Levandovski. On je prvo u 53. minutu povisio prednost na 2:0 iz jedanaesterca koji je minut ranije skrivio Miloš Degenek, igrajući rukom u šesnaestercu.

Poljak je samo sedam minuta kasnije postigao novi gol, da bi u 64. doveo Bajern do 4:0, a u 68. je na semaforu pisalo 5:0.

Konačan rezultat u 89. minutu postavio je Korentan Toliso na asistenciju Tomasa Milera.

Po okončanju meča Levandovski je uzeo loptu, kao što po nepisanim pravilima sleduje strelcu het-trika i opalio selfi ispred svojih navijača koji su tokom čitavog meča pružali podršku svojim fudbalerima koji su odigrali sjajan meč u Beogradu.