BAJERN SE POTROŠIO PROTIV ZVEZDE: Leverkuzen napravio SENZACIJU i savladao Bavarce u Minhenu! (VIDEO)

BUNDESLIGA

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su večeras u gostima Bajern Minhen sa 2:1, u utakmici 13. kola nemačke Bundeslige.

Sva tri pogotka "pala" su u prvom poluvremenu. Bajer je poveo u desetom minutu golom Leona Bejlija, izjednačio je Tomas Miler u 34. minutu, a samo minut kasnije Bejli je svojim drugim golom na meču doneo pobedu svojoj ekipi.

Bajer je posle šeste pobede od početka šampionata sedmi na tabeli sa 22 boda, dok je Bajern četvrti sa dva boda više.

U narednom kolu, fudbalere Bajerna čeka derbi protiv Borusije Menhengladbah, dok će Bajer dočekati Šalke.