ALBANAC ROĐEN U VUČITRNU POKAZAO DVOGLAVOG ORLA: Milot Rašica krenuo stopama Šaćirija i Džake! (VIDEO)

SKANDAL

Reprezentativac tzv. Kosova Milot Rašica pokazao je dvoglavog orla i na taj način odvukao pažnju sa zanimljivog meča Volfsburg - Verder.

Rašica je postigao gol koji je brže-bolje proslavio pokazivanjem dvoglavog orla, inače simbola Velike Albanije.

Inače, Milot Rašica je rođen 1996. u Vučitrnu. Prošao je kroz mlađe selekcije albenske reprezentacije, da bi pre tri godine promenio državljanstvo i počeo da igra za reprezentaciju Kosova.

Da podsetimo, Đerdan Šaćiti i Granit Džaka ovaj simbol koristili su na utakmici sa Srbijom na Mundijalu u Rusiji.

U 13. kolu nemačke Bundeslige, fudbaleri Verdera iz Bremena slavili su nad Volfsburgom sa 3:2.

Gosti iz Bremena su dobro započeli meč, te poveli u 13. minutu golom Milota Rašice sa penala.

Volfsburg je nakon toga uspeo da uzvrati preko Vuta Veghorsta u 36. minutu, ali je Leonardo Bitenkur doveo "zelene" do novog vođstva tri minuta kasnije.

Izabranici Olivera Glasnera nisu se predavali u drugom poluvremenu, nakon terenske inicijative domaćin je stigao do dva pogotka. Prvi je poništen u 62, ali u 73. minutu spasa za goste nije bilo, gol Vilijama je bio regularan.