SVEGA JE BILO U MAJNCU: Navijači odložili početak meča, srpski Ajntrajt pao posle preokreta domaćina

BUNDESLIGA

Fudbaleri Majnca pobedili su večeras na svom terenu Ajntraht sa 2:1 u poslednjoj utakmici 13. kola nemačke Bundeslige.

Ajntraht je u prvom delu sve do isključenja Dominika Kora u 44. minutu bio bolji rival, a to je i rezultiralo pogotkom Martina Hintergera u 34.

Majnc je u drugom delu meču preokrenuo golovima Karima Onisiva u 50. i Adam Šalja u 69. minut.

Za goste je celu utakmicu odigrao Filip Kostić, dok je Mijat Gaćinović u igru ušao u 74. minutu. Dejan Joveljić je sve vreme bio na klupi.

Početak meča kasnio je desetak minuta, jer su domaći navijači bacali baklje na teren kako bi izrazili nezadovoljstvo što se utakmice Bundeslige igraju ponedeljkom uveče.

Majnc je posle večerašnje pobede 12. sa 15 bodova, dva manje od desetoplasiranog Ajntrahta.