KALJARI NE PRESTAJE DA ČINI ČUDA: Hit sezone pobedio Sampdoriju posle velikog preokreta, golom u 96. minutu (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Kaljarija ne prestaju da prave čuda u Seriji A!

Ekipa sa Sardinije je u poslednjem meču 14. kola kao domaćin savladala Sampdoriju 4:3 (0:1).

Vodili su gosti 2:0 i 3:1, ali je italijanski hit sezone uspeo da napravi preokret i dođe do trijumfa u 96. minutu!

Strelci za domaćina su bili Najngolan u 69, Žoao Pedro u 74. i 76. i heroj Kaljarija Seri u 96.

Golove za Sampdoriju postigli su Kvaljarela u 38. iz penala i 70. i Ramirez u 52.

Kaljari kao najprijatnije iznenađenje u Seriji A nalazi se na četvrtom mestu sa 28 bodova, dok je Sampdorija 17, sa deset.