MURINJO U NADOKNADI DO POBEDE: Totenhem pobedio Vulverhempton golom Vertogena, Junajted kiksnuo protiv Evertona

Premijer liga

Fudbaleri Mančester junajteda i Evertona igrali su danas nerešeno 1:1, u 17. kolu Premijer lige.

Junajted je nastavio niz bez poraza i sada je šesti na tabeli sa 25 bodova. Everton ima 18 i nalazi se na 16. mestu.

Everton je vodio od 36. minuta autogolom Viktora Lindelefa, a izjednačenje i bod Junajtedu doneo je rezervista Mejson Grinvud.

Totenhem je sa 2:1 pobedio Vulverhempton, golom Jana Vertongena u sudijskoj nadoknadi vremena.

Prethodno je Lukas Mura u osmom minutu doneo prednost gostima, a Vulverhempton je u 67. izjednačio preko Adame Traorea.

Totenhem je peti sa 26 bodova, a Vulverhempton ima dva manje i nalazi se na osmom mestu.