DEMONSTRACIJA SILE U MILANU: Inter demolirao nemoćnu Đenovu na Đuzepe Meaci! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Intera pobedili su večeras na svom terenu ekipu Đenove sa 4:0, u utakmici 17. kola italijanske Serije A.

Dva pogotka za Inter postigao je Romelu Lukaku, u 31. i 71. minutu, a u strelce su se upisali i Roberto Galjiardini u 33. minutu, na asistenciju Lukakua, i Sebastijano Esposito u 71. minutu iz penala.

Inter je upisao 13. pobedu od početka šampionata i prvi je na tabeli sa 42 boda, koliko ima i drugoplasirani Juventus, dok je Djenova pretposlednja sa samo 11 osvojenih bodova.

U narednom kolu, koje je na programu 5. i 6. januara, Inter gostuje Napoliju, dok će Djenova dočekati Sasuolo.