NA KRILIMA KEVINA DE BRUJNEA: Siti pobedio Šefild junajted! (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na svom terenu Šefild junajted sa 2:0, u utakmici 20. kola Premijer lige.

Tim iz Šefilda poveo je u 29. minutu golom Lisa Musea, ali je sudija posle upotrebe VAR tehnologije zbog ofsajda poništio pogodak.

Aktuelni šampion poveo je u 52. minutu golom Serhija Aguera nakon assitencije Kevina De Brujnea a Belgijanac je potom obezbedio pobedu golom u 82. minutu.

Mančester siti je ostvario 13. pobedu u ligi i treći je na tabeli sa 41 bodom, jednim manje od drugoplasiranog Lestera. Prvi je Liverpul sa 55 bodova, ali i utakmicom manje od prvih rivala.

Šefild junajted je u poslednje dve utakmice bez pobede, a posle petog poraza zauzima osmo mesto na tabeli sa 29 bodova.