KADA JE TEŠKO - BELOTI! Torino u srcu Rima otkinuo tri boda favorizovanoj Romi! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Torina pobedili su večeras na gostujućem terenu Romu sa 2:0, u utakmici 18. kola italijanskog prvenstva.

Dvostruki strelac bio je Andrea Beloti. Prvi gol postigao je u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je u 86. minutu iz penala.

Roma je prekinula niz dobrih rezultata, a posle trećeg poraza zauzima četvrto mesto na tabeli sa 35 bodova.

Torino je ostvario sedmu pobedu i deveti je na tabeli sa 24 boda.

Ranije danas Lacio je kao gost pobedio Brešu sa 2:1, Verona je takodje na gostovanju bila bolja od Spala sa 2:0, dok je Djenova na svom terenu pobedila Sasuolo sa 2:1.