RAJKOVIĆ POGURAO REMS KA POLUFINALU KUPA: Srbin u penal seriji začarao svoju mrežu (VIDEO)

SRPSKA HOBOTNICA

Predrag Rajković je apsolutni junak Remsa! On je zahvaljujući odbrani u penal seriji pomogao svojoj ekipi da savlada Strazbur i plasira se u polufinale Liga kupa Francuske - 0:0, 4:2!

Rajković je u 4. seriji zaustavio udarac Korneta uz pomoć stative, a prethodno ga je ista spasila prilikom šuta Belegardea u 3. seriji.

Imao je Rajković sreće i tokom samog meča kada su gosti u 89. minutu pogodili stativu. Tom prilikom se Srbin i povredio, ali je junački izdržao i odveo Rems među četiri.

Strazbur je, inače, još uvek aktuelni osvajač Liga kupa i za ovaj tim je svih 90 minuta u regularnom delu igrao je reprezentativac Stefan Mitrović.