NAPOLI IZVRŠIO SAMOUBISTVO: Golman se zaigrao i omogućio Laciju da slavi (VIDEO)

KOMIČNA REAKCIJA golmana

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras na svom terenu u Rimu Napoli sa 1:0, u utakmici 19. kola italijanskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Ćiro Imobile u 82. minutu posle kardinalne greške golmana gostiju koji je dozvolio ovome da mu ukrade loptu.

Lacio je nastavio niz dobrih rezultata i posle 13. pobede zauzima treće mesto na tabeli sa 42 boda. Po tri boda više imaju Inter i Juventus na prvom, odnosno drugom mestu na tabeli.

Napoli je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno sedmi u ligi i 10. je na tabeli sa 24 boda.

Ranije danas Milan je kao gost pobedio Kaljari sa 2:0, a kasnije igraju Inter-Atalanta.