ZLATNI DŽOKER EVROPE: Radonjić ušao sa klupe i golom lansirao Marsej u sledeću rundu! (VIDEO)

kup francuske

Marsej je uspeo da slomi otpor Granvila u samoj završnici, gol Nemanje Radnojića poslao goste u osminu finala (0:3).

Gosti su bili dominantniji tim tokom većine utakmice, ali se Granvil nekako provukao sa 0:0 posle prvih 45 minuta igra.

U nastavku je priča bila drugačija.

Stvari su dosta olakšane kada je Granvil ostao sa igračem manje , što su gosti ekspresno iskoristili.

Marsej je nastavio sa napadima, Alvaro u 77. minutu posle dugog napada uspeva na asistenciju Strotmana da dovede goste u prednost.

Viljaš-Boaš na teren šalje Radonjića u 79. minutu da bi mu srpski internacionalac vratio pravom merom posle samo pet minuta.

Srpski igrač je prijemom odmah napravio sebi prostora i preciznim udarcem u 84. minutu overava plasman u narednu rundu takmičenja.

Dmitri Paje na kraju postiže gol za konačnih 3:0.