ŠOK NA ETIHADU: Kristal Palas odneo bod iz Mančestera autogolom Fernandinja u 90 minutu!

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija i Kristal Palasa igrali su danas nerešeno 2:2, u 23. kolu Premijer lige.

Palas je vodio od 39. minuta golom Dženka Tosuna, a potom je Serhio Aguero u 82. i 87. doneo prednost domaćinu.

Siti ipak nije uspeo da pobedi, pošto je Fernandinjo dao autogol u 90. minutu.

Luka Milivojević nije igrao za goste, jer odrađuje kaznu zbog crvenog kartona.

Siti je drugi sa tri boda više i utakmicom manje od trećeplasiranog Lestera. Sada zaostaje 13 bodova za vodećim Liverpulom, koji ima dva meča manje.

Vulverhempton je prekinuo niz od tri utakmice bez pobede, trijumfom na gostovanju protiv Sautemptona.

Arsenal je igrao 1:1 sa Šefildom, a istim rezultatom je završena utakmica izmedju Vest Hema i Evertona.

Norič je sa 1:0 pobedio Bornmut, dok su 1:1 igrali Brajton i Aston Vila.