BARSELONA SE BRUKALA NA IBICI: Grizman golom u 94. minutu spasao goste protiv trećeligaša

Kup kralja

Fudbaleri Barselone plasirali su se večeras u osminu finala Kupa kralja, pošto su posle mnogo muke u gostima pobedili Ibicu sa 2:1.

Barselona, koja je na gostovanje trećeligašu došla bez Lionela Mesija, Đerara Pikea i Serhia Busketsa, u prvom poluvremenu je imala loptu u svom posedu ali nijednom nije zapretila.

Umesto toga, fudbaleri Barselone su već u devetom minutu morali da vade lotpu iz mreže nakon pogotka Pepea Kabaljea.

Barselona je nastavku zaigrala malo bolje, a za preokret i prolaz dalje pobrinuo se Antoan Grizman golovima u 72. i 94. minutu.