POBEDA PARTIZANA NA STARTU: Crno-beli savladali Lokomotivu posle penal ruleta (VIDEO)

pripreme

Fudbaleri Partizana pobedili su Lokomotivu iz Moskve u prvom kolu na turniru u Dohi, posle boljeg izvođenja penala (4:2) nakon 90 minuta igre bilo je 1:1(1:1).

Junak crno-belih bio je rezervni golman Nemanja Stevanović, koji je u penal seriji zaustavio dva udarca sa 11 metara.

U regularnom delu ruski tim poveo je golom Portugalca Edera u 30. minutu, a izjednačio je Zoran Tošić sjajnim pogotkom pet minuta kasnije.

Crno-beli će u Kataru odigrati utakmice sa još dva ruska kluba prvo sa Rostovom 4. februara a tri dana kasnije sastaće se sa Spartakom iz Moskve.

Kako posle 90 minuta nije bilo pobednika izvodiće se jedanaesterci.

KRAJ

DRUGO POLUVREME

46. minut - Utakmica je nastavljena.

KRAJ 1. POLUVREMENA

PRVO POLUVREME

34. minut - GOL! Crno-beli došli do izjednačenja, sjajno je Tošić šutirao iz kaznenog, lopta je završila u maloj mrežici gola Lokomotive.

30. minut - GOL! Razvili su kontru na ovom meču nominalno domaći, lopta je stigla na levi bok sa kog je centrirao Žemaletdinov a u kaznenom je loptu u mrežu Eder.

1. minut - Utakmica je počela.