RONALDO SA KREČA SLOMIO FIORENTINU: Kristijano sa dva gola iz penala učvrstio Juventus na vrhu tabele

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas na svom terenu Fiorentinu sa 3:0 u 22. kolu Serije A.

"Staru damu" je do prednosti doveo Kristijano Ronaldo, koji je nakon igranja rukom igrača Fiorentine, bio siguran izvođač jedanaesterca u 40. minutu.

Prednost je duplirao ponovo Portugalac, koji je izveo još jedan jedanaesterac u 80. minutu.

Konačan rezultat postavio je Matijas de Liht, koji je bio precizan posle asistencije Paula Dibale u 91. minutu.

Juventus se nalazi na prvom mestu na tabeli Serije A, sa 54 boda, dok je Fiorentina na 14. poziciji uz 25 bodova.

U sledećem kolu "stara dama" će gostovati Veroni, dok će Fiorentina na svom terenu dočekati Atalantu.