GOLEADA NA ZATVARNAJU KOLA: Četiri gola i tri boda za Napolitance na gostovanju Sampi! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras Sampdoriju sa 4:2, u poslednjoj utakmici 22. kola Serije A.

Napoli je pobedio iako je prethodno ispustio dva gola prednosti u Djenovi.

Vicešampion Italije je vodio golovima Arkadijuša Milika u trećem i Eljifa Elmasa u 16. minutu.

Sampdorija je prvi gol dala u 26. minutu, lepim pogotkom iskusnog Fabija Kvaljarele volej udarcem.

Manolo Gabijadini je u 73. izjednačio iz penala, ali je Napoli ipak pobedio golom Dijega Demea u 83. minutu, a potom i Drisa Mertensa u nadoknadi.

Napoli je posle tri uzastopna poraza vezao dve pobede i sada je 10. na tabeli Serije A sa 30 bodova.

Sampdorija ima 20 bodova i zazuima 16. mesto na tabeli italijanskog prvenstva.